31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Donaldi më tha se humbi prej meje”, Beatrix sqaron të vërtetën e statusit që u bë viral

  Beatrix Ramosaj ka reaguar rreth një statusi që qarkulloi sot në media, ku supozohej se Beatrix kishte folur për ndarjen nga Donaldi. Sipas asaj që thuhej në status, personi që dashuroi brenda shtëpisë së famshme, e kishte akuzuar se ishte fajtore për humbjen e tij në “BB VIP”.

  “Besoj që gjithë nga ju e keni parë storyn tim të fundit në Instagram, dhe Po, u ndava nga Donald Veshaj. Shumica nga ju më gjykuat, më keni sharë, ofenduar, por nuk e kuptuat se çfarë ka ndierë kjo vajzë e pafajshme, e cila nuk e ndau askënd nga askush por vetëm dashuroi”, thuhej në story.

  Mirëpo, ky status nuk është shkruar nga këngëtarja. Kjo ka sjellë reagimin e saj, e cila ka përgenjeshtruar statusin në fjalë. “Qarkullon një story fotomontazh me emrin tim në rrjete sociale, të cilën e përgenjeshtroj absolutisht. Nga Instagrami imn nuk është poistuar ajo story”, ka thënë këngëtarja.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit