10.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Duhej ky tërmeti për të na shkundur…

  Në Shqipëri nuk flitet më për gjë tjetër, veçse për Big Brother, Luizin, Kiarën, Kejvinën e shoqet e tyre.

  Të paktën deri dje në darkë, kur një tërmet i fortë na rikthe frikën e njohur tashmë.

  Dhe në rrjet, me ironi shkruajnë se na duhej kjo shkundje e mirë, për të kuptuar se çfarë ka rëndësi në jetë dhe sa qesharakë jemi si popull, që dalim në protestë për Luizin.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit