8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Dy binjakët nga Tirana fitojnë betejën me vdekjen, pas 50 ditësh

  Pas 50 ditësh të vështira në terapinë intensive, Briel dhe Siborr të lindur para kohe, vetëm 1140 dhe 1480 gram, e kanë fituar betejën për jetën, falë kujdesit dhe përkushtimit të stafit mjekësor të reanimacionit të Maternitetit “Koço Gliozheni”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit