2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Eja në shtëpinë time, jam vetëm”, Devis Xherahu zbulon ofertën që mori nga grekja e pasur

  Këngëtari Devis Xherahu ka treguar në “Glamour Zone” ofertën e çmendur që ka marrë nga një greke.

  Ai ka treguar se grekja i kishte thënë se nëse do që të kishin diçka më shumë se miqësi në të ardhmen, ai mund të kishte benefite në karrierën e tij.

  “Ajo sigurisht që ma tha në një mënyrë të rafinuar. Më tha këto të zakonshmet: Shtëpia ime është këtu, jam vetëm, a do të vish për kafe?

  Sigurisht që unë si korçar që jam, e anashkalova me shumë lezet dhe pa e ofenduar” tregoi këngëtari.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit