24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Ëndrra e një jete: Iliri kërcen me nënën e tij në teatrin e Operas dhe Baletit, i ati i ndjek me lot në sy

  Iliri përjetoi emocione të forta mbrëmjen e sotme kur Big Brother i kishte rezervuar një super surprizë në teatrin e Operas dhe Baletit.

  Ai doli nga shtëpia e Big brother për të shkuar në Teatrin e Operas dhe Baletit pas shumë vitesh.

  Aty e priste i ati i tij, me lot në sy. Pas kësaj në skenë u ngjit e madhja Inva Mula e cila këndoi për të , ndërsa nëna e tij e surprizoi në skenë, të dy ata dhanë një kërcim super emocionues.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit