30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Brenda në burg më Saimir Tahirin

  Saimir Tahiri vazhdon të jetë lajmi kryesor i këtyre ditëve, pas dënimit të tij me 3.6 vjet burg.

  Dhe natyrisht, në rrjet fantazia se si e kalon ditën ai në burg, është e madhe.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit