30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Dalin pamjet e Ramës nga ishulli ku u mbajt për tri ditë nga FBI

  Sali Berisha e ka shfrenuar fantazinë e tij, me “Qytetarin digital”.

  Ai thotë se Edi Rama është marrë nga FBI dhe është mbajtur për tri ditë në një ishull sekret.

  Ndaj në rrjet ka nisur humori, me këtë fantazi që as filmat e Hollivudit nuk e kanë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit