17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Humor edhe me luftën

  Ndërsa bota po përballet me një luftë, e cila konsiderohet si më e rënda që prej Luftës së Dytë Botërore, shqetësimi është i madh edhe në Shqipëri.

  Por në rrjetet sociale ndërkohë, nuk mungon as ironia dhe memet e shumta, të cilat përpiqen ta ç’dramatizojnë disi situatën.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit