8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Lufta ime tani sa ka filluar

  Big Brother Vip që çmendi shqiptarët për muaj me radhë, më në fund ka mbaruar.

  Ose më saktë zyrtarisht, se direct pas shpalljes së fituesit Ilir Shaqiri, në rrjet ka nisur revolta se rezultati është manipuluar dhe fituesi i vërtetë ishte Donaldi.

  Ne ndërkohë, ju ftojmë të qetësoheni paksa me këto meme dhe të mos e merrni kaq shumë seriozisht.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit