25.5 C
Tirana
E shtunë, 23 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Tani do marrim kredi për të furnizuar makinën me naftë

  Dy ditët e fundit, çmimi i naftës në Shqipëri është rritur në mënyrë të frikshme, duke shkuar gati 200 lekë të reja.

  Shqipëria ka çmimin më të lartë të naftës në europë, edhe pse jemi vendi më i varfër.

  Ndaj dhe në rrjet ka plasur humori.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit