13.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Humori në rrjet: Më shumë qendroi brenda Luizi, se Tahiri

  Me përfundimin e zgjedhjeve, duket se kanë “mbaruar” dhe lajmet politike.

  Të vetmet lajme këto dita kanë qenë rikthimi i Lulzim Bashës dhe lirimi i Saimir Tahirit, duke bërë kështu që dhe rrjeti të ketë me çfarë të merret.

  et

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit