2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Isha 17 vjeçe kur fillova lidhjen”, Balina Bodinaku flet për herë të parë për divorcin

  Eksperienca si opinioniste e “Big Brother VIP”, bëri që Balina Bodinaku të kthehej si një nga personazhet më të komentuar të mediave rozë. Padyshim që ajo paragjykuar shumë për komentet që ka bërë, megjithatë Balina i konsideron ato personale.

  Mirëpo, së fundmi, edhe jeta private e opinionistes është bërë pjesë e komenteve. E ftuar në emisionin e Aulonës, Bodinaku u ndal tek dy momente të vështira në jetën e saj dhe njëri prej tyre ishte divorci. Ajo tha se u përball me një situatë kritike shëndetësore.

  “Një nga momentet më të vështira ka qenë divorci, sepse vinte pas një raporti shumë të gjatë. Unë isha fare fëmijë, rreth 17 vjeçe kur fillova lidhjen dhe pas 10 vitesh u ndamë.

  Duhej ta filloja nga zero gjithçka. Një moment tjetër është kur u përballa me një situatë shumë kritike shëndetësore”, u shpreh Balina.

  Aktualisht, Bodinaku është në një lidhje me gazetarin Andi Bushati, me të cilin bashkëjeton prej kohësh.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit