15.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Jetojmë në Albanistan

  Vrasje të pafajshmësh nëpër lokale, ndërsa bandat luftojnë njëra-tjetrën, arrestime grash të sapolindura, për një gjobë, shefa policie që kapen me qindra mijëra euro me vete.

  Dhe natyrisht, çështja mbi të gjitha çështjet, vula e PD.

  Shqipëria nuk është kurrë një vend i qetë apo i mërzitshëm, edhe pse mund të të vrasin kot apo të arrestohesh për një gjobë, ndryshe nga ata që vjedhin miliona euro e jetojnë të qetë.

  Dhe kush më mirë se rrjeti, mund ta shpjegojë realitetin në këtë vend ku njerëzit pakësohen, por jo ngjarjet.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit