10.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Muralja në Tiranë, që ka “ndezur” rrjetin

  Një murale e çuditshme është vizatuar në një nga godinat e konvikteve në Qytetin Studenti.

  Kjo ka bërë që në rrjet të shkaktohen jo vetëm debate, por dhe shumë humor.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit