22.5 C
Tirana
E martë, 26 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Na fal o Like, se njerëz jemi dhe gabojmë

  Mos-shkarkimi i Ilir Metës dhe tensionet në Ukrainë, janë dy temat kryesore që diskutohen sot në Shqipëri.

  Dhe humbja e Interit, natyrisht 😊

  Dhe kush më mirë se memet, mund ta shpjegojnë më mirë realitetin!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit