8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Ndarja nga Fisniku, reagon për herë të parë Fjolla Morina

  Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i dhanë fund martesës së tyre pas një viti. Këtë e konfirmoi vetë biznesmeni për abcnews.al, ku deklaroi se gjithsecili do të shoh rrugën e vetë.

  Ndërkohë, së fundmi, ka reaguar Fjolla në një intervistë për emisionin “Madam”.

  Këngëtarja deklaroi se tani është më e lumtur. Madje, hodhi edhe një thumbi për ish-bashkëshortin.

  “Nëse e keni humbur një tradhtar, mos qani kurrë, pasi ai ka humbur një femer që e do, kurse ti një mashtrues”, u shpreh Fjolla.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit