2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Pamjet e frikshme: Ja si po kalbet një vajzë në mes të Vlorës 🔞🔞🔞

  Është në kulmin e moshës, 38 vjeçe. Dikur ishte e bukur, e gjallë si ne, punonte, jetonte por Blerina Rrapushi ka 6 vjet që jo vetëm nuk del nga shtëpia por nuk lëviz dot as nga krevati.

  Sa vjen dhe pesha po i rritet frikshëm, ka shkuar 450 kilogramë. Mishrat e këmbëve dhe barkut po i kalben. Vuan nga sëmundja e elefantizmit dhu nuk e çojnë asgjëkundi për ta kuruar.

  Spitali i Vlorës nuk e merr përsipër, kempin ia hoqën, shërbimet sociale nuk i afrohen, asnjë të ardhur financiare për të mbijetuar nuk ka.

  Poshtë dritares së Blerinës Vlora mburet me tunelin që po hapet, me aeroportin e ri, me lungomaren, me plazhet kristal, me hotelet e shtrenjta, me pjatat me fruta deti…

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit