16.5 C
Tirana
E hënë, 5 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Partneri e tradhtoi, “shpërthen” Diola Dosti: Të mbajë të dytën, aman…ia kam falur se nuk e dua fare

  Nutricionistja dhe ish-banorja e “BBV2”, Diola Dosti ka pranuar së fundmi se është tradhëtuar nga partneri i saj.

  Të vënë përballë situatës nëse janë tradhtuar nga partneri me dikë që nuk e krahasojnë me veten, Diola u përgjigj me “po”. Sipas saj, tradhtia nuk falet dhe partnerin do e linte të shkonte me të dashurën e tij.

  “Unë mendoj që në momentin që hyn një person tjetër, pra unë jam e para dhe ajo është e dyta, pra futet në mes, më mirë të mbajë të dytën. Aman të keqen ia kam falur se nuk e dua fare. Pra në momentin që bën një zgjedhje tjetër dhe unë investoj kaq shumë te vetja ime, në integritetin tim e për trajnime dhe ai zgjedh dikë tjetër… merre se ta kam falur”, tha ajo në emisionin “Ftesë në 5”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit