2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Përpara drejt revolucionit me kalë e bilbil në gojë

  Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë nisur atë që e quajnë revolucion për rrëzimin e Ramës.

  Deri më tani, dy mjetet që kanë përdorur janë bilbili dhe një kal.

  Ndaj dhe në rrjet, e kanë marrë me të qeshur revolucionin e tyre.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit