30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Po largoheshin pas vizitës në Shqipëri, Policia në Rinas i dorëzon portofolin e humbur turistëve nga Franca

  Një portofol me një shumë të konsiderueshme Eurosh, kartash bankare dhe dokumentesh të tjera të rëndësishme i janë dorëzuar një çifti turistësh në Rinas.

  Portofoli është gjetur nga punonjësit e Policisë Kufitare në Rinas në vendparkimin e automjeteve në aeroport dhe i është dorëzuar turistëve nga Franca.

  Dyshja po largoheshin nga Rinasi pas vizitës disaditore në Shqipëri, kur Policia iu dorëzoi portofolin që kishin humbur.

  Të surprizuar, ata falënderuan punonjësit e Policisë Kufitare, për gjestin human dhe korrektësinë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit