11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Poni i dedikon këngë, Beniada nuk mban dot lotët

  Këngëtarja e njohur Poni i ka dedikuar këngë Beniadës, e cila është finaliste në Big Brother VIP.

  “Vajzë shqiptare” titullohet kënga, e cila është frymëzuar nga Beniada dhe Poni thotë se i dedikohet bukurisë shqiptare. Sapo dëgjoi emrin e saj në këngë, Beniada nuk mbajti dot lotët.

  “Poni je më e mira në botë, nuk ka si ty”, tha Beniada teksa kërcente.

  Kujtojmë se një natë, Poni hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe këndoi për Beniadën, e cila e pëlqen shumë muzikën popullore shqiptare, ndonjëse është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Itali.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit