12.5 C
Tirana
E martë, 5 Mars, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Rikthimi i “mbretit të memeve”, “çmend” rrjetet sociale

  Lulzim Basha duket se më në fund ka vendosur të rikthehet në politikë, pas tërheqjes një vjeçare.

  Dhe kush është gëzuar më shumë për rikthimin e tij? Rrjetet sociale, që prej kohësh e kanë shpallur atë si “mbretin e memeve”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit