13.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Rikthimi i “Mbretit”

  Ashtu siç pritej, rikthimi i Lulzim Bashës ka shkaktuar debate të shumta.

  Ca janë pro rikthimit të tij e ca kundër.

  Të vetmit që s’kanë dyshime për rikthimin e tij dhe janë të lumtur, janë rrjetet sociale, që Bashën e kanë personazhin e tyre kryesor.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit