12.5 C
Tirana
E martë, 5 Mars, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Se harrova, Lulzim Bashën e emëroj ministër të opozitës

  Ndryshimet në Qeveri dhe zhvillimet brenda PD-së, kanë qenë dy lajmet kryesore dje.

  Dhe objekt humori, mes të tjerave.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit