24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Shqiptarët i përgjigjen Ilir Metës për të rrëmbyer armët

  Fundjavën e kaluar, Ilir Meta u shfaq me një vare në dorë në Roskovec.

  Ai iu bëri thirrje njerëzve të rrëmbenin armët, pasi tha se vetë do rrëmbente kallashnikovin, duke qenë se di dhe të qëllojë mirë.

  Kuptohet asnjeri nuk iu përgjigj, ndaj dhe në rrjet ka nisur humori.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit