13.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Taulant Balla si “Gladiatori”, rrjeti shpërthen në humor

  Pas Lulzim Bashës, Taulant Balla është një ndër personazhet e “preferuar” të faqeve të memeve.

  Kjo, për shkak të shfaqjeve të tij qesharake.

  Këtë radhë ai ka postuar një foto në Facebook, ku shfaqet në një skenë të ngjashme me atë të filmit “Gladiatori”.

  Kaq është dashur, që rrjeti të shpërthejë në humor.

  Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti që thotë "Briken Fejzullai 3d What we do in life... echoes in eternity."

  Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti që thotë "Monella Vagabonda 2 2g Maximus Meridius Decimus Ûxa Balla"

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit