21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Të mbledhim lekë për dhëmbin e presidentit

  Ilir Meta duket se është në hall të madh, pasi sa herë e shohim duke qeshur nëpër intervista, vihet re se i mungon një dhëmb.

  Ndoshta është në vështirësi ekonomike dhe nuk ka para për ta vënë.

  Ndaj do të ishte e udhës të mblidheshim të gjithë e të mblidhnim paratë për dhëmbin e presidentit.

  Se nuk është e hijshme dhe e denjë para botës, të kemi një president pa dhembë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit