27.5 C
Tirana
E enjte, 8 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Turp t’ju vijë, tani e gjetët ju që është në luftë Ukraina

  Eleminimi i Juventusit nga Champions League dhe arrestimi i Elsa Lilës në të njëjtën ditë, kanë bërë që rrjeti të shfryjë pak dufin që ka me Edi Ramën me meme, duke qenë se ai është tifoz i Juventusit, por dhe mik i këngëtares Lila.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit