11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: “Babi, të lutem mos vdis”, pamjet drithëruese, ushtarët rusë vrasin ukrainasin përpara syve të të birit

  Një video ku ushtarët rusë vrasin në mes të rrugës babain e një vogëlushi ukrainas po bën xhiron e rrjetit.

  Pamjet rrëqethëse tregojnë djalin e vogël që i lutet babait të mos vdesë.

  “Babi të lutem mos vdis”, thotë vogëlushi duke qarë, pasi babai i të cilit u vra nga ushtria ruse.

  E gjithë ngjarja tragjike ndodhi në mes të rrugës, pasi viktima po lëvizte me makinë me të birin, kur një autokolonë ruse i bëri sinjal të ndalonte, shkruan Daily Mail.

  “Dil dhe shtrihu”, ulëriti një zë! “Dëgjon? Dil direkt jashtë!”, i thonë ushtarët rusë burrit ukrainas.

  Ai doli dhe ushtarët rusë e qëlluan për vdekje, ndërsa i biri ishte ulur në sendiljen e pasme të makinës, nga ku po filmonte me celular.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit