24.5 C
Tirana
E diel, 24 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: Noizy në koncert hidhet në mes të turmës, “skifterët” përfitojnë nga rasti dhe e grabisin

  Reperi Noizy ka mbajtur një koncert në një klub nate, ku si gjithmonë të pranishëm ishin me qindra të rinj.

  Gjatë një momenti të performancës këngëtari është hedhur në mes të turmës. E si duket gjatë momentin që këngëtari ishte në turmë, duket se disa kanë përfituar nga rasti dhe i kanë marrë këngëtarit varësen që mbante në qafë që kushton mijëra euro.

  Kur rikthehet në skenë nga badigardët shihet se këngëtari është pa varësen.

  E teksa poston këtë moment nga rrjetet sociale, Noizy shkruan “iku varsja”.

  Reperi ka bërë me dije në orët e para të mëngjesit se i ka gjetur sendet e tij me vlerë teksa shkruan “s’ka lind hala ai që i merr”.

  @noizyking

  Iku varsja 🤣😭

  ♬ original sound – Noizy

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit