15.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Viva la revolucion

  Sali Berishës tashmë i ka dalë turpi nga humbja poshtëruese e 14 majit.

  Ai ka nisur të dalë sërish përditë nëpër TV, duke mos mbajtur asnjë përgjegjësi për humbjen dhe duke thënë se zgjedhjet edhe këtë herë u vodhën.

  Berisha ka paralajmëruar një revolucion për të mbrojtur votën këtë herë, edhe pse më 14 maj premtoi se Rama s’do të kishte asnjë mundësi për të vjedhur votat, ndërsa pas 14 majit ankohet pikërisht për këtë gjë.

  Ndaj dhe në rrjet nuk është se e merr më njeri seriozisht dhe tashmë është kthyer në memen e ditës.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit