24.5 C
Tirana
E diel, 24 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  10 burra të famshëm që u bënë edhe më tërheqës me kalimin e viteve

  Disa të famshëm ndryshojnë pamjen e tyre kaq bukur me kalimin e viteve, saqë shikimi i këtyre transformimeve është një kënaqësi thjesht estetike. Duke parë fotot “para-pas”, mund të shohim se disa fillojnë të duken më serioz, të tjerët përfundojnë me një sharm të veçantë dhe fillojnë të duken më të mençur.

  Së fundmi, Enrique Iglesias ka publikuar  videoklipin e këngës PENDEJO. Duke e parë, duket se këngëtari 46-vjeçar është bërë edhe më tërheqës se në moshën 33-vjeçare, kur ishte në kulmin e karrierës së tij ndërkombëtare.

  Ne në  Bright Side vendosëm të krahasojmë fotot e sotme të meshkujve të famshëm me fotot e rinisë së tyre.

  George Clooney

  Paul Rudd

  Fred Durst

  Tom Welling

  Seann William Scott

  Eminem

  Billie Joe Armstrong

  Enrique Iglesias

  Ken Watanabe

  Vincent Cassel

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit