16.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “45 ditë betejë me jetën”, Manastirliu jep lajmin e mirë për 2 binjakët

  Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu këtë të martë ka ndarë me të gjithë një lajm të mirë për dy binjakë të cilët kanë qëndruar për 45 ditë në gjendje të rëndë në terapinë intensive.

  Manastirliu përmes një postimi në rrjetin social Facebook shkruan se binjakët Dion dhe Diaz e kanë fituar betejën për jetën.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit