8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  9 vite pa të atin, Ronela Hajati e përkujton me fjalët më prekëse

  Ronela Hajati ka folur gjithmonë me krenari për babain e ndjerë në ato pak raste që ka hapur zemrën për të.

  Këngëtarja ka ndarë me publikun se sot bëhen 9 vite që kur i ati ndërroi jetë, të cilin e ka kujtuar me disa fjalë domethënëse.

  “Nëntë vite pa ty babush! Tani vitet po bëhen thjesht numër, po sa na mungon ti e di sepse je me ne çdo ditë”, shkruan ajo.

  Kujtojmë që kur fitoi Festivalin e Këngës, Ronela tha se çmimin ia dedikonte babait të tjerë.

  “Ky është çmimi i parë që unë marr dhe do të jetë nga më të rëndësishmit.

  Kjo këngë i dedikohet vetëm babës tim dhe dua të falënderoj jurinë që më ka votuar. Falënderoj të gjithë miqtë e mi të ngushtë që më kanë suportuar”, tha ajo.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit