21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Adriana Matoshi ndahet nga futbollisti afrikan, 19 vjet më i ri?

  Aktorja Adriana Matoshi prej kohësh është në një lidhje me futbollistin afrikan Keith Groeneveld.

  Së fundmi në mediat sociale u përfol se ata i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, por mesa duket kjo nuk është e vërtetë.

  Burime pranë “Prive” kanë bërë me dije se Adriana dhe futbollisti vazhdojnë të jenë bashkë, ndonëse në distancë pasi Kieth është me punë në Belgjikë.

  Kujtojmë se lidhja e tyre është komentuar dhe kritikuar shumë në rrjetet sociale, jo vetëm për shkak të ngjyrës, por sidomos për diferencat në moshë, pasi Keith është 19 vjet më ri.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit