30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Aksidentohet Olsa Muhameti, i përplasin makinën 2 studente

  Autorja e emisionit të njohur “Përputhen”, Olsa Muhameti është aksidentuar me makinën e saj të re. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instastory, ku ka treguar se e kanë përplasur dy studente.

  Sakaq, Olsa ka zbuluar se të pranishmit në aksident nuk janë interesuar për ngjarjen, por e pyesin për të ditur informacion rreth emisionit.

  “Ke parasysh, tre muaj makina e re dhe ta përplasin dy studente. E ndërkohë që je tym, më pyesin për Përputhen”, ka shkruar ajo.

  Kujtojmë që “Përputhen” tani është në sezonin e tretë dhe në moderim vazhdon të jetë prezantuesja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit