24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Aktori i njohur puth kolegun homoseksual në buzë, në sy të gruas së vet

  Alfred Molina dhe Andrew Rannells kanë shkëmbyer një puthje në buzë në tapetin e kuq të “Guild Designers Awards”.

  Aktori, 68 vjeç, puthi yllin e teatrit, homoseksual, 43 vjeç, para kamerave në eventin në Santa Monica, ku e pranishme ishte edhe gruaja e tij Jennifer Lee.

  Gjithsesi nuk ka asgjë për të aluduar që Alfredi dhe Andrew kanë diçka mes njëri-tjetrit.

  Alfredi u shfaq shumë elegant me një kostum të zi, këmishë të bardhë dhe kravatë të zezë ndërsa pozoi në tapetin e kuq më vonë me gruan e tij, e cila kishte veshur një fustan të zi red velvet.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit