24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Anxhela Peristeri konfirmon për herë të parë lidhjen e dashurisë!

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar këtë të hënë të “Rudina” për të promovuar albumin e saj të ri “N’Tiranë”.

  Gjatë bisedës në studio këngëtarja konfirmoi për herë të parë se prej vitesh ajo po shijon një histori të bukur dashurie.

  Teksa Anxhela u pyet se kush janë njerëzit që ajo ka larg në këtë moment të jetës: “Për momentin jam afër me të gjithë”, iu përgjigj Anxhela dhe menjëherë pas kësaj, pati edhe një përgjigje konkrete për pyetjen e radhës:

  “Edhe me të dashurin e zemrës?” “Po….”, tha ajo, duke konfirmuar në këtë mënyrë kështu lidhjen e dashurisë.

  Më tej, këngëtarja tha se në shumë raste ka ‘gënjyer’ kur është e pyetur për këtë temë, sepse ka dashur që ta ruajë për vete lidhjen e dashurisë: “Kam shumë vite që jam në një lidhje…”, tha ajo.

  Anxhela zbuloi se partneri i saj nuk është pjesë e showbiz-it dhe për momentin nuk ka plane për një ceremoni zyrtare, por kur kjo të ndodhë, do të merret vesh.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit