17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Arbana zbulon opinionistët për Big Brother VIP 2!

  Arbana Osmani ia uroi ditëlindje opinionistit Arbër Hajdari me një kolazh fotosh nga pjesëmarrja e tij në këtë edicion të parë të Big Brother.

  Ndërkohë, nuk kaloi pa tërhequr vëmendjen shkrimi postimi i fundit ku thuhej se do të zbulohej dhe kush ishin opinionistët vitin e ardhshëm në edicionin e dytë të spektaklit.

  Në videon e publikuar shihej Eduart Grishaj dhe Sara Hoxha, që duket komentonin me batuta, dhe shakaja u kuptua!!

  Tani të gjithë po presin me kërshëri të madhe finalen e Big Brother, e më pas, do të mësohen përgatitjet e edicionit të dytë, që do të nisë sezonin e ardhshëm televiziv.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit