25.5 C
Tirana
E shtunë, 23 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Armiqësia” vazhdon mes Arbanës e vëllezërve Veshaj? Detaji që ngre dyshimet!

  Arbana Osmani u përpoq të tregonte se nuk pati asnjë përplasje mes Donaldit e produksionit, pavarësisht lajmeve se zhgënjimi i tij kur nuk fitoi Big Brother VIP, ishte shumë i madh, dhe aktori nuk e kishte fshehur.

  U duk se pakënaqësia ishte fashitur, por Instagrami tregon tjetër gjë.

  Donaldi nuk e ndjek moderatoren në këtë rrjet social, edhe pse ajo vazhdon ta ketë “follow”.  Dhe për ata që mendojnë se është ndoshta rastësi, profile i Romeos tregon tjetër gjë.

  Ai e ndiqte Arbanen përpara, madje bënte dhe “like” në postime e saj. Por tani, as ai, ashtu si vëllai i vet binjak, nuk e ndjekin më prezantuesen e programit.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit