8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Arrestimi i Elsa Lilës, Rezarta Shkurta: “Fajin” e ka Pirro Çako!

  Rezarta Shkurtra ishte një prej atyre që vazhduan ta përkrahin Elsa Lilën, pavarësisht telashave të saj me drejtësinë italiane.

  Ajo së fundi ka ndarë në Instastory një pjesë nga dueti i Elsës me Pirro Çakon, “Diferenca je ti”.

  Duke tentuar t`I veshë situatës disa tone shakaje, Rezarta thotë se  e ka gjetur fajtorin për këtë që ndodhi.

  “E gjeta kush e ka fajin. Kush bën këngën me Pirron e kap tersi me ligjin”, ka shkruar ajo.

  Gazeta “La Repubblica” njoftoi dy ditë më parë se Lila ishte në mesin e 13 personave e të ndaluar, shqiptarë dhe italianë, pas një hetimi të Prokurorisë së Romës.

  Sipas të përditëshmes italiane, roli i këngëtares së njohur ishte mbajta e llogarive për grupin mafioz.

  Përveç artistes 40-vjeçare, i përfshirë është dhe ish-kampioni i boksit në Shqipëri, Petrit Bardhi, i njohur si “Titi”.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit