24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Babai hero i fal veshkën djalit

  Ndodhi në spitalin Hygeia në Tiranë.

  Babai përmetar Rakip Pashollari tregoi edhe një herë me vepra, jo me fjalë, sa e fortë dhe sa hyjnore është lidhja prindër-fëmijë.

  Profesor Rakipi hoqi nga trupi i tij njërën nga veshkat e shëndetshme të cilën mjekët ia vendosën djalit pasi ky i fundit vuante prej vitesh.

  Familjarët tregojnë se operacioni doli me sukses dhe të dy bab e bir janë shëndoshë e mirë!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit