31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Befason Einxhel, mezi pret të takohet “me vjehrrën”!

  Lidhja e Einxhel me Dj Dagz po vazhdon e fortë edhe jashtë shtëpisë së Big Brother VIP. Moderatorja madje së fundi ka folur dhe për të ëmën e tij, duke thënë se I ka bërë asaj, dhe motrës së Dgaz dhurata simbolike për 8 mars.

  Lidhja po shkon mrekullisht mirë. Gjithsecili meriton vëmendjen individuale sepse kemi më shumë për të thënë se të bëjmë shoën e çiftit. Jo se nuk do dalim ndonjëherë por mjaftueshëm kemi dalë në Big Brother VIP.

  Mezi po pres të takohem me pjesën tjetër të familjes së tij. Deri tani kam takuar vetëm motrën e tij sepse nuk kam patur mundësi. Përpos mbështetjesh së madhe më kanë dhënë sepse kanë thënë fjalë shumë të bukura.Nënës dhe motrës së Dagz për 8-Mars u bëra në mënyrë simbolike diçka të vogël në pamundësi për të qenë pranë tyre. Jo vetëm për djalin që kanë rritur por për atë që janë.”-tha ajo.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit