15.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Belind Këlliçi me orë që kushton 82.400 dollarë? Reagon deputeti i PD: Kushton 500 euro

  Mbrëmë në emisionin Opinion i ftuar në panel ku po diskutohej për çështjen e inceneratoreve ishte dhe deputeti i PD Belind Këlliçi.

  I revoltuar Belindi ngriti gishtin e akuzës për vjedhje milionëshe në kurriz të popullit të varfër.

  “Por fjalët binin ndesh me aksesorët e deputetit. Këlliçi mbante në dorë një orë të tipit Audemars Piguet që kushton plot 82.400 USD!

  Pra rreth 100 milionë lekë. Me sa duket, në Shqipëri, politika i bën të gjithë ushtruesit e saj, të pasur”, – shkruan portali PRIZA

  Vetë deputeti ka reaguar pas përhapjes së lajmit duke thënë se ora për të cilën bëhet fjalë kushton 500 euro.

  “Dua t’ju sqaroj se artikulli është i pasaktë dhe dëmton imazhin tim. Ora që shihni është e markës Carlo Dali dhe kushton në internet 500€. Kërkoj që ky lajm të përgënjeshtrohet menjëherë” – shkruan deputeti.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit