24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Beniada thotë se kërkon burrë nga Kosova!

  Katër finalistët e BBVfestuan 14-vjetorin e pavarësisë së Kosovës, dhe nuk munguan batutat nga Donaldi. Iliri, Donaldi dhe Erinxhel kishin thënë nga një poezi për Kosovën, ndersa Beniada jo, dhe aktori e ngacmoi.

  “Do të doje një burrë nga Kosova?” ishte pyetja e Donaldit ku Beniada nuk e mohoi se do kishte dëshirë të njihej me një djalë nga Kosova.

  Pjesë nga biseda:

  Donaldi: Do të doje një burrë nga Kosova?

  Beniada: Patjetër që po

  Donaldi: Të pëlqejnë kosovarët?

  Beniada: S’kam njohur ndonjë

  Einxheli: Po nga ata që ke parë këtu brenda

  Beniada: Dagzi është yti

  Donaldi: Ka qenë Valoni e disa të tjerë. Do të doje të njihje një djalë

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit