9.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Big Brother dhe seriali “Vula”, dy shfaqjet që po mbajnë mbërthyer shqiptarët

  Vështirë se në Shqipëri ka mbetur njeri këto ditë, që nuk ka dëgjuar apo parë të paktën njëherë, çmendurinë me emrin “Big Brother”, me personazhe ca njerëz që thuhet se janë VIP-a.

  Ky shou, të cilit mund t’i vësh shumë emra, është bërë epiqendra e bisedave të shqiptarëve në shtëpi, punë, kafene e kudo.

  Madje këtë radhë nuk donin t’ia dinin as për tërmetin.

  E vetmja shfaqje që mund ta konkurrojë disi, është ajo për vulën e PD-së.

  Por me diferenca të mëdha.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit