30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Blero si Leonardo DiCaprio: Dhe ajo mbushi 26 vjeç. Fund!

  Kohët e fundit këngëtari Blero Muharremi ka treguar se ka rigjetur dashurinë me një vajzë që jeton në Gjermani. Siç ndodh rëndom është instagrami vendi ku emrat e famshëm VIP ndajnë lajmet e mira dhe ato jo fort të mira me ndjekësit e tyre.

  Një postim i fundit i Bleros ka ngjallur pikëpyetje se mos romanca e këngëtarit ka marrë fund.

  “Dhe ajo u bë 26 vjeçe. Fund!” ; ka shkruar mesazhin e koduar Blero në instastoryn e tij duke lënë të kuptohet se është sërish ‘single’. Edhe pse këngëtari nuk kishte zbuluar asnjë detaj rreth identitetit të të dashurës së tij, por mësuam se ka mbushur 26 vjeç.

  Mos vallë edhe Blero po ndjek ‘trendin’ e Leonardo DiCaprio, i cili lidhet me vajza nën 25 vjeçe?!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit