24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Bora u takua me Donaldin pas natës finale në Top Channel për 20 minuta, c`ndodhi mes tyre!

  Vetëm pak ditë pas finales së madhe të “Big Brother Albania VIP”, Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë takuar në Top Channel, shkruajnë disa portale shou bizz-i:

  “Pasi ka dalë Donaldi nga Big Brother në zyrat e Top Channel është takuar me Borën, biseda ka qenë private dhe ka zgjatur rreth 20 minuta dhe momenti kur ka dal Bora ka qenë shumë e zymtë, teksa Donaldi është larguar me Romeon dhe disa miq të tij, Beatrixa ishte larguar me Albanin”.

  Një ditë pas finales, Donaldi i dha fund lidhjes me Beatrix, e cila në  “Instagram” e thumboi aktorin dhe e fshiu nga lista e ndjekësve, dhe të njëjtëjn gjë bëri ai pak ditë më vonë.

  U duk se do të kishte një rikthim të Bores me Donaldin pasi ajo në BBV dhe së bashku shkëmbyen edhe puthje.

  Por ai u tërhoq më vonë nga këngëtarja kosovare, megjithatë pas ndarjes nga Beatrix, ndjekësit e tij dhe Borës vazhdojnë ende të komentojnë për një rikthim të mundshëm të tyre.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit