24.5 C
Tirana
E shtunë, 23 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Burri i Fjolla Morinës thirrje Kurtit: Më thuaj nëse ke nevojë për para

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj, Fisnik Syla, së fundmi kanë qenë në qendër të mediave rozë për shkak të një skandali me një kompani agjencie.

  Gjatë ditës së djeshme, Syla në llogarinë e tij personale në “Instagram” ka publikuar disa video, ku shihet i rrethuar me para.

  Ai kishte edhe një kërkesë për kryeministrin e Republikës së Kosovës, Albin Kurtin, lidhur me shtrenjtimin e energjisë elektrike.

  “I dashur kryeministër, Kurti ju kam shumë për zemër, por mos e rritni çmimin e rrymës për popullatën. Nëse ju nevojitet buxhet, boni zo!”, ka shkruar Syla.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit