17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Çdo muaj i dukem ndryshe”, bashkëshortja ka një deklaratë për Shpat Kasapin

  Bashkëshortja e Shpat Kasapit, Selvija, ka spikatur gjithmonë për ndryshimet e shpeshta në ‘look’.

  Së fundmi, ajo ka vendosur lente në ngjyrë jeshile dhe duket shumë ndryshe. Selvija ka publikuar një foto krah Shpatit në Instagram, duke thënë se atij i duket çdo muaj ndryshe nga eksperimentimet e shumta.

  “Nuk e lashë 1 muaj të vetëm pa mos e ndryshu pamjen, çdo muaj ndryshe i dukem. #mbretiim”, ka shkruar ajo.

  Kujtojmë që çifti disa javë më parë janë bekuar me një djalë, të cilin e kanë e pagëzuar me emrin Roel.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit